Eredményeink

 

2015. Hungarian Open Nemzetközi Szinkronúszó versenyen

D. Sári (2001) utpót.
a kűr verseny után a 13. helyen végzett!
Gratulálunk!

 

 2015. Delfin kupa

FINA SOLO :
D.Sára  3. hely

Mini Duo versenyszámok:
G.Kata- K.Eszter 1. hely Első kűr
K.Nóra-T.Zsófia 1. hely Első kűr
M.Zsófi- B.Sára 2. hely Első kűr
B.Laura-S.Janka 3. hely Első kűr

Mini Solo versenyszámok:
B. Sára 1. hely / KATEGÓRIA BRONZ! Első kűr
G.Kata 2. hely Első kűr
V.Berni 2. hely Első kűr
K.Eszter 3. hely Első kűr
B.Laura 3. hely Első kűr

Kötelező gyakorlatok:

FINA Utánpótlás Kötelezők
D.Sára 2. hely

Delfin Kötelező gyakorlat versenyszám:
K.Eszter 1. hely + KATEGÓRIA GYŐZTES!
B.Laura 1. hely
K.Nóri 1. hely
T.Zsófia 2. hely
G.Kata 2. hely
S.Janka 3. hely

Előírt Fina Előkészítős Kötelezők :
B.Sára 1. hely
V.Berni 2. hely
M.Zsófia 3. hely

Előírt gyakorlatsor egyéni:
P. Anna 3. hely

 

2015. Synus Kupa
Kategória győzteseink:

Kún Eszti - Arany érem
Gajewszky Kata- Ezüst érem
Balogh Laura - Bronz érem

Csoport eredmények:

Arany érem:
Kún Eszti,  Gajewszky Kata, Tóth Zsófi, Kádár Nóri, Balogh Laura

Ezüst érem:
Bagin Saci,Vanczák Berni

Bronz érem:Molnár Zsófi

FINA

Ezüst érem:
Drégely Sára

 2014. AQUATIC-Diapolo Kupa

Gyermek és utánpótlás korosztályban gyakorlatsor versenyszámokban sikerült elnyernünk a kupát ! :)
Kupa győzteseink:
Gyermek korosztály : Kún Eszter 1. hely
Up. korosztály: Bagin Sára 1. hely

További eredményeink:

Kálmán Lujza 1. hely
Balogh Laura 1. hely
Apatóczky Kinga 2. hely
Kádár Nóra 2. hely
Kócsó Gréta 2. hely
Vanczák Bernadett 4. hely

 2014.Május Delfin Kupa - Monor

Speciális kötelezők:
Bagin Sára  I. hely
Deák Dorka I. hely

Kezdők kűrje:
Kún Eszter I. hely
Gajewszky Kata I. hely
Donka Lilla I. hely
Szekér Csenge II. hely
Németh Adrienn II. hely
Schill Janka II. hely
Kádár Nóra III. hely
Tarnasztmiklósi Anna III. hely
Greman Szonja III. hely

Előírt csapat  kűr:
Deák Dorka, Demes Petra,
Kócsó Gréti,Vanczák Bernadett   I. hely

Előírt egyéni gyakorlatsor:
Bagin Sára  II. hely

FINA utánpótlás Kötelező gyakorlat:
Sipos Panka  II. hely
Komáromi Panna VI. hely
Drégely Sára VII. hely

FINA utánpótlás duo kűr:
Drégely Sára - Sipos Panka  II. hely

2014.Március Orka Kupa - Székesfehérvár

FINA gyerek kötelező gyakorlatok: Indult 93 fő.
Sipos Panka 32. hely
Drégely Sára 55. hely

2013. AQUATIC KUPA -BUDAPEST

Egyéni - gyerek korosztály:
Deák Dorka  I. hely
Bagin Sára   II. hely

Páros - gyerek korosztály:Vanczák Bernadett - Kócsó Gréta I.  hely
Péntek Noémi - Forró Panna  IV. hely

Mini Kűr - Duó gyerek korosztály :
Drégely Sára - Sipos Panka  III.  hely

 2013. Magyar Kupa – Monor
Sipos Panka - kötelező gyakorlatok  39. hely

 2013. Delfin Kupa – Monor

UP. Csapat   I. hely
Kontró Fanni
Apatóczky Kinga
Zoltai Panna
Kocsis Villő

Duó :   II. hely
Gajewszky Anna
Szikra Sára

Tematikus Duó: II. hely
Repárszky Kitti
Pethő Dóri


2013. Országos Bajnokság-V8 Sportuszoda
Sipos Panka - Szóló - IX. helyezett

2013. Orka Nemzetközi Kupa - Székesfehérvár

GROUP 1:

Vanczák Bernadett:
csoportjában: 6. helyezett

Tarnaszentmiklósi Anna:
csoportjában: 10 helyezett

GROUP 2.

Drégely Sára:  1 helyezett
Bagin Sára:  6. helyezett

2012. ÉVES összesített egyéni eredmények:

Zoltai Panna abszolút   I. helyezett
Gajewszky Anna  abszolút   III. helyezett


2012.HONVÉD MIKULÁS KUPA

Apatóczky Kinga    I. helyezett
Molnár Zsófia         I. helyezett
Zoltai Panna           II. helyezett
Gajewszky Anna    II. helyezett
Gaszner Anna        III. helyezett
Bagin Sára             III. helyezett
Bihácsi Bernadett  IV. helyezett
Sipos Panka           VI. helyezett
Drégely Sára          IX. helyezett
Forró Panna          VII. helyezett


2012.Magyar Köztársaság Kupa
Sipos Panka (Gyerek solo kűr )  X. helyezett


2012.Aqua Kupa Budapest


Zoltai Panna I. helyezett
Apatóczky Kinga II. helyezett
Gajewszky Anna IV. helyezett
Molnár Zsófi  VIII. helyezett
Drégely Sára   X. helyezett


 2012.Delfin Kupa-Monor

Molnár Zsófi-Szöllősi Emi: (EGYP) Különdíjas  I. helyezettek
Zoltai Panna : (EGY2)  I. helyezett
Gaszner Anna : (EGY1) I. helyezett
Bihácsi Detti: ( KO ) I. helyezett
Gajewszky Anna : ( EGY2 )  I.helyezett
Szikra Sára: (EGY2 ) I.helyezett

KK:Kezdők kötelezö
Vanczák Berni:III. helyezett

KO: Kezdők kűr
Bihácsi Detti: 1. helyezett
Forró Panna: 3. helyezett
Péntek Noémi: 1. helyezett
Demes Petra : 3. helyezett

EGYP:                                                                                                                                                                                                                       Molnár Zsófi-Szöllősi Emi:         I. helyezett KÜLÖNDÍJAS
Drégely Sára-Sipos Panka :         2. helyezett
Baranyi Eszter-Lőrincz Emma:   3. helyezett

EGY1:
Gaszner Anna I. helyezett

EGY2:
Zoltai Panna : csoportjában is és az összes 21 induló közül is 1. helyezett!!
Gajewszky Anna :           1. helyezett
Szikra Sára:                     1. helyezett
Tóth Kamilla:                  2. helyezett

 ME:Mini egyén kűr:
Gajewszky Anna :        3. helyezett
Sipos Panka
:                2. helyezett

Felnőtt free solo kűr:
Repárszky Kitti:          2. helyezett

 

2011.  év 3 fordulós Orka-Delfin-Aqua Kupa összesített eredményei alapján:
Gajewszky Anna abszolút   I. hely
Zoltai Panna abszolút   II. hely

2012.Orka-Kupa:

Egyéni 1.:
Drégely Sára              II. hely
Baranyi Eszter          III. hely
Szöllősi Emília         V. hely
Lőrincz Emma         IX. hely

Egyéni 2.:
Sipos Panka  IV.  hely
Kontró Fanni  IV. hely

 2011.Honvéd-Mikulás Kupa

O-ás gyakorlat
Drégely Sára  II. helyezett
Gaszner Anna III. helyezett
Lőrincz Emma V. helyezett
Péntek Noémi VI. helyezett
Forró Panna VII.helyezett
Bihácsi Bernadett VIII. helyezett

Egyéni gyakorlat  4.  eredmények:
Kontró Fanni III. helyezett
Repárszky Kitti III.helyezett
Gajewszky Anna IV. helyezett
Szikra Sára V.helyezett
Apatóczky Kinga VI.helyezett
Takács Lilla VI. helyezett

Mini Kűr:
Sipos Panka III. helyezett

Mini Páros Kűr:
Apatóczky Kinga -Gajewszky Anna  III. helyezett

 2011. AQUA KUPA:

Egyéni 1.:
Takács Lilla   IV. hely

Egyéni 2.:

Gajewszky Anna   II. hely
Kontró Fanni   III. hely
Sipos Panka   IV. hely
Apatóczky Kinga   VI. hely

 

 

 

Iratkozzon fel hírlevelünkre